2701 | Natural Born Leaders Of The Hype Force | Jermaine Johnson, Double D , Johnny Z | 2013 | | |
2702 | Urashimakudo | HARASHIMA, KUDO, Yasu Urano | 2012-2014 | | |
2703 | Shuten Doji | KUDO, Masahiro Takanashi/Masa Takanashi, Yukio Sakaguchi, Kota Umeda | 2014-2019 | | |
2704 | Too Phat And Furious | Raid , Jayzon Reaper, Mad Dog Reaper | 2004-2005 | | |
2705 | Violent Indy Politics | Lamont Williams, Josh Emanuel, Jay-Ice, Angel Dust , Special Agent Corey, Special Agent Holbrook | 2009-2010 | | |
2706 | Rejected | Joe Haze, Ben Damage , Pestilence, Darkness Wolverine, Turbo Wolverine, Arcade Black, Super Arcade Black, Heretic , Thirteen , El Rikochet | 2012- | | |
2707 | Los Chacales | Alex Segura, Apolo Estrada Jr., Corsario Negro Jr., Drako | - | | |
2708 | We Are Here | Kevin Harvey, Tweek Phoenix, Nikki , Keith Walker | 2013-2014 | | |
2709 | S-N-S Express | Jessie Belle Smothers, Nevaeh, Sassy Stephie | 2013-2014 | | |
2710 | Midnight Society | Anjul Stone/Angel Stone, Blake Grayson/Greyson, Eric Watts, American Oni, Pris | 2013-2014 | | |
2711 | Las Guerrilleras | La Diabolica, Maria del Angel, Tania | - | | |
2712 | Honor Society | Sir Samurai, Drake Frost, Brian Tannen, Mike Hayashi, Steve Stamp, Johnny Plinko, Ramon Clarkson, Timothy Thatcher, Dan Danielson | 2006-2012 | | |
2713 | Daemon-gun | KAMIKAZE, Daemon Ueda/Masakado, Takuya Sugawara, Touru Owashi | 2014-2015 | | |
2714 | Vermin | Johnny Yuma, Johnny Goodtime/Kevin Martenson, Nick Madrid, Tito Escondido, Ryan Taylor, Joey Ryan | 2013-2020 | | |
2715 | Working Dead | B-Boy, Chris Kadillak, Tito Escondido, Tyler Bateman | 2012-2014 | | |
2716 | Keel Inkasso | Sasa Keel, Aaron Insane, Chris Rush | 2011-2012 | | |
2717 | Creep Show Carnival | Jeckles, Sledge , Darkness , Grimes | 2013-2014 | | |
2718 | Los Hangmaniacos | Black Hangman I, Black Hangman II, Voltaje | -2016 | | |
2719 | Los Dinamicos | Pegazus, Shibata , Spider Boy | 2013- | | |
2720 | Les Viperes | El Diablero, Manuel Vegas, Kazuko Yeroshima | 2002-2003 | | |
2721 | Red Star Empire | Adam Polak, Rico Bushido, Lloyd Pengel | 2012- | | |
2722 | Premier Athlete Brand | Anthony Nese, Caleb Konley, SoCal Val, Andrea, Mr. A, Brian Cage, Su Yung, Trent Barreta | 2013-2016 | | |
2723 | Evolution | Suwama, Hikaru Sato, Dan Tamura, Super Tiger , Rey Paloma, Naoya Nomura, Joe Doering, Atsushi Aoki, Shuji Ishikawa, Yusuke Okada | 2014-2022 | | |
2724 | Global Assault | Jimi Mayhem, Mr. Tanaka, Max Ammo | 2012-2014 | | |
2725 | Dangan Yankees | Masato Tanaka, Takashi Sugiura, Yusaku Obata, Ikuto Hidaka, Daichi Hashimoto, Fujita Hayato, Isami Kodaka, Yuko Miyamoto | 2014-2021 | | |
2726 | Sexy Talented Dudes | Chest Flexor, Brian McDowell, Corey Futuristic, Andrew Palace, Ginger , Lee Ryans, Billy Ruxpin | 2013- | | |
2727 | Sutton Family | Hoss Sutton, Ian W. Sutton, Jodi Sutton, Kylee Sutton | 2013-2014 | | |
2728 | Muno Taiyo | The Great Sasuke, Brahman Kei, Brahman Shu | 2014- | | |
2729 | Las Mosqueteras del Diablo | Aramis , Goya Kong, Muneca de Plata | 2013- | | |
2730 | East Street Elite | Kennedy Kendrick & Joshua Masters | 2008-2009 | | |
2731 | La Dinastia Casas | Negro Casas, Felino, Puma , Tiger | 2012- | | |
2732 | Cho Kibou-Gun | Takeshi Morishima, Maybach Taniguchi, Kenou, Hajime Ohara, Mitsuhiro Kitamiya | 2014-2015 | | |
2733 | Kaientai | SATO, Terry Boy, Shiryu | 1994-1996 | 8.29 | 6 |
2734 | Kaientai DX | Dick Togo, MEN's Teioh/MEN'S Teioh/Mens Teioh, Shiryu, TAKA Michinoku, Shoichi Funaki, Hanzo Nakajima, Super Boy, Yoshihiro Tajiri, Gran Hamada | 1996-1998 | 8.29 | 6 |
2735 | Los Nuevos Asesinos del Ring | El Canek Jr., El Hijo de Fishman, El Hijo del Medico Asesino | 2014- | | |
2736 | Kokusai Ketsumeigun | Rusher Kimura, Goro Tsurumi, Ryuma Go, Apollo Sugawara, Masahiko Takasugi | 1984-1990 | | |
2737 | Black Justice | Yuto Aijima, Diablo, Kitai Kubo, Kurokage | 2005-2009 | | |
2738 | Karachi Vice | The Great Gama/Gama Singh, Makhan Singh, Steve DiSalvo, Vokhan Singh, Kerry Brown, Ron Starr, JR Foley | 1986-1989 | | |
2739 | Los Divinos Laguneros | Blue Panther, Black Panther , Cachorro | 2014 | | |
2740 | Los Divinos Laguneros | Blue Panther, Blue Panther Jr., Black Panther | 2018-2021 | | |
2741 | Los Divinos Laguneros | Blue Panther, Blue Panther Jr., Dark Panther , Cachorro | 2021-2023 | | |
2742 | Los Divinos Laguneros | Blue Panther, Blue Panther Jr., Dark Panther , Hijo De Blue Panther | 2021- | | |
2743 | Los Divinos Laguneros | Blue Panther, Blue Panther Jr., The Panther | 2014-2018 | | |
2744 | Kyushu Suppression Team | Yuto Aijima, Asosan, Diablo, Kurokage, Kishan | 2011-2014 | | |
2745 | El Imperio | Gabriel , Leonardo Nanjari, Sirc | 2013- | | |
2746 | El Sexy Team | Dark Angel, Estrellita, Goya Kong | 2014-2015 | | |
2747 | Los Superheroes | Agustin Cienfuegos, Capitan Ecuador, Super Brenda, Super Yaku | - | | |
2748 | La Inquisicion | Minister, Gladiador, Torturador, Atilah El Barbaro | - | | |
2749 | Los Doctores del Mal | Dr. Markus, Dr. Muerte, Enfermero Jr. | - | | |
2750 | Los Revolucionarios | Black Dragon , Felino, Matrix | - | | |
2751 | Riot Upstart Nation | Anthony Cezzon, Jeremy Leary, Izzy | 2012-2013 | | |
2752 | Righteous Indignation | Caveman Wellington, Jacob Tarasso, Ryan J. Morals, Red Thunder | 2012-2013 | | |
2753 | Church Of Tibbs | Kevin Tibbs, Dorian Graves, Jacob Hendrix | 2013-2017 | | |
2754 | High Level Enterprise | Jack Gamble, Jon Webb, Dave DeLorean | 2012-2016 | | |
2755 | Los Caifanes Rockeros | Caifan Rockero I, Caifan Rockero II & Caifan Rockero III | - | | |
2756 | Mount Rushmore | Adam Cole, Matt Jackson, Nick Jackson, Kevin Steen | 2013-2014 | 9.30 | 46 |
2757 | Brothers In Blood | Damion, Dante Priest, Steven Styles | - | | |
2758 | Los Jinetes Del Caos | Arcangel , Barracuda , Huracan | 2010- | | |
2759 | Team Big League | John McChesney, Bobby Fish, Jimmy Nutts, Joseph Brooks, Rex Lawless, Jimmy DeMarco, Marshall Gambino, Chest Flexor, Ginger , Pepper Parks, Cherry Bomb | 2012-2014 | | |
2760 | Feelbad 5 | Ashton Amherst, Dr. Feelbad, Jon Burton, Patrick Hayes, Ryan Reign, Troy Lords | - | | |
2761 | Dark Kingdom | KENSO, Mitsuya Nagai, Kengo Mashimo, Takeshi Minamino, Kenichiro Arai, Bear Fukuda, D-Lo Brown, Bambikiller, Masahiro Chono | 2013-2015 | | |
2762 | Decade | BJ Whitmer, Adam Page, Roderick Strong, Jimmy Jacobs | 2013-2016 | 7.14 | 20 |
2763 | Justice League Of Vanguard | Isaias Velazquez, Jordan Pryde, Amazing Kuan, Ovirload | - | | |
2764 | La Nueva Sociedad | Dorian Roldan, Konnan, El Hijo del Fantasma, El Texano Jr., Daga, Pentagon Jr., Joe Lider, Taya Valkyrie, Mascara Ano 2000 Jr., Argos , La Parka Negra , El Zorro, Johnny Mundo, Perro Aguayo Jr., Averno, Jeff Jarrett, Chessman, Silver Cain, Black Warrior, Sexy Star, Karen Jarrett, Psicosis, Steve Pain | 2013-2016 | | |
2765 | Legion Of Destruction | Ahtu, Napalm Bomb, Phil Sly, Solo , Joel Blackheart | - | | |
2766 | Xceed | Kento Miyahara, Kotaro Suzuki, Yohei Nakajima, Go Shiozaki, Atsushi Aoki | 2013-2015 | | |
2767 | Inglorious Dastards | Brandon Behm, Buddy Romano, Doug Summers, Tony Caruso | 2012- | | |
2768 | Triangle Of Power | Gary Albright, Masahito Kakihara, Yoshihiro Takayama | 1998-1998 | | |
2769 | Triangle Of Power | Steve Williams, Gary Albright, The Lacrosse, Wolf Hawkfield | 1997-1998 | | |
2770 | Movement | Johnny Ace, Johnny Smith, Mike Barton/Bart Gunn, Wolf Hawkfield | 1998-2000 | | |
2771 | Wrecking Crew | Sidney Bakabella, Max Smashmaster, Blaster McMassive, Oleg The Usurper, Jaka, Flex Rumblecrunch | 2013-2015 | | |
2772 | New Age Syndicate | Bud Barnes, Scott Sanders, Sean Stevens, Shawn Matthews III, Shawn Sanders , Tyson Jaymes | 2005-2013 | | |
2773 | Syndicate | Bud Barnes, Scott Sanders, Sean Stevens, Shawn Matthews III, Shawn Sanders , Tyson Jaymes | 2005-2014 | | |
2774 | Impact Inc. | Aaron Neil/The Bronze Bull, Angel Williams , Austin Tacious, Bernie Donderwitz, Blake Albright, Bobby Starr , Brad Michaels, Brandon Bishop , Brent Albright, Damien Morte, Damon Windsor, Double D , Erica , Gary Tool, Gideon Vane, Jermaine Johnson, Joe Gomez, John Zorthos/Johnny Z , Jordan Jacobs, Jeff Wolfenbarger, Kevin Morgan, Marianne Albright, Mark Wilson, Michael Barry, Randy Price, Shawn McHale, Tommy Revell, Starr Venus, The Convict , Bernie D | 2004-2015 | | |
2775 | Impact Elite | Aaron Neil, Bobby Starr , Convict , Damon Windsor, Erica , Jermaine Johnson, Johnny Z , Jordan Jacobs, Kevin Morgan, Shawn McHale, Starr Venus | 2012-2014 | | |
2776 | Aerial Assault | Dane Griffin, Eric Rose, Ky-ote Joe/Ky-ote, Montego Seeka | 2009-2013 | | |
2777 | Old School Studs | Gary Tool, Randy Price | 2014-2015 | | |
2778 | Old School Suckas | Bernie D, Bryan Cruize, Gary Tool, Randy Price | 2011-2014 | | |
2779 | Nemesis | AnnaLynn Storm, Crisstopher Crow, Damien Morte, Sage , Damon Windsor, Drake Gallows, Nikki Knight, Rage Logan, Shawn McHale, Xavior, Bobby Starr | 2008-2019 | | |
2780 | Future Hall Of Famers | Bernie D, Brad Michaels, Damon Windsor, Dane Griffin, Dustin Heritage, Eric Rose, John O'Malley, Kenny Campbell, Shane Rawls, Wage | 2009-2012 | | |
2781 | Cold Cash Crew | The Hustler , Damien Grundy, Mustapha Saed | - | | |
2782 | Wrecking Crew | Erik Baeden, The Grappler, Jeremy Blanchard | 2013 | | |
2783 | Wrecking Crew | The Grappler , Clutch Kucera, Mike Camden, Mik Drake, Sugar Brown | 2018 | | |
2784 | Wrecking Crew | The Grappler , Jeremy Blanchard, JD Bishop, Jacob Fatu | 2017 | | |
2785 | Wrecking Crew | The Grappler , Jeremy Blanchard, Kassius Koonz, Matt Striker | 2016-2017 | | |
2786 | Wrecking Crew | The Grappler 3, The Grappler, Jeremy Blanchard, Alexander Hammerstone | 2014-2016 | | |
2787 | Wrecking Crew | The Grappler 3, The Grappler, The Grappler 4, Jeremy Blanchard, Alexander Hammerstone | 2013-2014 | | |
2788 | Brotherhood Of Disordered Souls | Boombastic, The Red Rage, Binairial, Rick Taylor, Marrow, Sis'Toria | 2013- | | |
2789 | Los Fly | Fly Metalik, Fly Star, Fly Warrior, Arceus | | | |
2790 | La Alianza | Don Rhada, Cain El Tirano, Pashenko | - | | |
2791 | Triangulo de la Muerte | Kahoz, Loco Zandokan, Rambo | - | | |
2792 | La Anarquia | Daga, Eterno, Steve Pain | 2014 | | |
2793 | La Super Liga | Ghost, MX, Chocman | 2013-2014 | | |
2794 | New Age Kliq | BT Gunn, Chris Renfrew, Wolfgang, Stevie Boy, Darkside, Rob Cage, Dickie Divers, Kay Lee Ray | 2013-2016 | | |
2795 | Council | Cyanide , Mike Fitzgerald, Danny Evans, Dean MacManus | 2012- | | |
2796 | Desperado | Masayuki Kono, Ryouji Sai, TAJIRI, KAZMA SAKAMOTO, Koji Doi, El Hijo del Pantera, Kohei Sato, Rene Dupree | 2013-2015 | | |
2797 | Monster Express | Masato Yoshino, Akira Tozawa, Syachihoko BOY, Big R Shimizu, Peter Kaasa, Shingo Takagi, Ricochet, Uhaa Nation, T-Hawk | 2013-2016 | | |
2798 | Los Agentes Del Caos | Electra, Karl Locke, Romeo , Jean Venom | 2013- | | |
2799 | Los ATM | ATM, ATM Gold, ATM Super, ATM 1, ATM Silver, ATM Red, ATM Metal | 2013 | | |
2800 | Los Locos del Ring | Arandu , TJ Boy, Angel Negro Jr. | 2013 | | |