2401 | Church Of Angelfyre | Gabriel Angelfyre, Mister Scott, Dragan Spazic, Young Money Chong, Shayla Skye, MO6 | 2010- | | |
2402 | VerserK | Shingo Takagi, Cyber Kong/Takashi Yoshida, Naoki Tanizaki, YASSHI, T-Hawk, El Lindaman, Punch Tominaga, Yasushi Kanda, Eita, Mondai Ryu, Naruki Doi, Kotoka, YAMATO | 2015-2017 | 9.12 | 16 |
2403 | Red Right Hand | Don Meacho, Philthy Woodvine, Dave DelVecchio, Big Exe | 2015- | | |
2404 | La Mafia | Centella , Psicopata, Wasson, Guerrero WMC | - | | |
2405 | Nudy Rave | Hi69, PABLO, Ryoko | 2002 | | |
2406 | CIA | Trevor Mapleleaf, JB , Robbie Awesome | 2013-2014 | | |
2407 | La Mala Hierba | Centurion, Fly Warrior, Latigo | 2015-2016 | | |
2408 | Fraternity | Bradford Montague, Channing Decker, Trent Gibson | 2014- | | |
2409 | Real Nigeria | Chaz Taylor & Hambone & Prince Kanu | 2015 | | |
2410 | CNI | Basoon, Drako El Mercenario, El Bibliotecario | - | | |
2411 | Hard Rock Inc. | Jeff McCready, Jimmy Lightning, Nick Mustayne, Jessie Jones | 2015- | | |
2412 | Scumdogs Of Sanity | Lenn Oddity, SOG, Sorath, Surma | 2015 | | |
2413 | Revelation | Biggie Biggz & Human Tornado & Captain Comic Con & Mr. Impact & Warhog & Jeckles The Jester & Eli Evefly | 2015 | | |
2414 | Freaks | Jeckles & Jinxx & T-Lo The Insano & Jonny Yen | 2015- | | |
2415 | Los Hijos De Judas | Black Baby, Principe Infernal , Sepultura | - | | |
2416 | Los Rockers | Babe Richard, Master , Roberto Paz | - | | |
2417 | Best Of British Wrestling | Steve Morocco, Boombastic, Jonny Storm, Sören Reuter, Nathan Cruz, Binairial | 2015-2016 | | |
2418 | SIN | Alexxis Nevaeh, Amber Rodriguez, Jessie Kaye, Hania The Howling Huntress | 2013-2014 | | |
2419 | #OhkaEmpire | Danshoku Dino, Ken Ohka, Super Sasadango Machine | 2015-2016 | | |
2420 | Law And Order | Adriano Genovese, Folo, Pacheco, Pedrolo, Murciano | 2015-2022 | | |
2421 | Ley And Orden | Adriano Genovese, Folo, Pacheco, Pedrolo, Murciano, Mortero, Mechero | 2015- | | |
2422 | Los Kamikazes | Aero Tiger, Fugaz , Vengador Jr., Xplosivo | - | | |
2423 | Los Sucios | Mel Ocho-Sucio, Sucio Rome/Sucio Perico Rome, Lexa Rose | 2013- | | |
2424 | Los Perros Locos | Aguila Blanca , Black Ventura, Crazy King , Crazy Power, Mr. T | 2014- | | |
2425 | Loose Cannons | Troy Van Zant, Tom Van Zant, Bobby Black | 2008-2011 | | |
2426 | Las Frutas | Super Boing, Super Kamikaze , Super Pascual | - | | |
2427 | Rabid Empire | Thomas Shire, DG Taylor, Zac Taylor, Kevin Cross, Li Fang, Nigel Rabid | 2015- | | |
2428 | Cerberus | Adam Polak, Ilja Dragunov, Julian Nero, Robert Dreissker, Dirty Dragan | 2015-2017 | 5.77 | 12 |
2429 | Protato Monsters | Leon Dorado , Jaime Lector, Antonio Cortes | 2015 | | |
2430 | Perfect Addiction | Lucy Mendez, Perry Winkle, Randy Ray, Guy Smith | 2014- | | |
2431 | TnT | T-Jay, Nastasja, Tommy P | 2014- | | |
2432 | WonderLand | Penny Dreadful, Henry T. Grodd, Noah, Melody | 2015- | | |
2433 | Los Insanos | Daigo Holic, Karnal, Sicario/Ivan El Sicario, Von Mortis, Patricio Porras, Pereira | 2014-2015 | | |
2434 | Industry | Bulldozer , Corey Futuristic, Destin Vaine, Chris Marx, Kid Cupid | 2013 | | |
2435 | Battleborn | Kevin Condron/Snowflake, Lucas Calhoun, Missile Assault Man, Troll | 2015-2016 | | |
2436 | Voluntad De Fuego | Axel Salazar, Amazing Montse, Gravity Zero | 2015- | | |
2437 | Adult Social Society | Collin Cutler, Shotgun Stevens, Mary Jane Payne | 2015- | | |
2438 | Exotic Ones | Rick Michaels, Simon Sermon, Tommy Too Much, Stoney Hooker | - | | |
2439 | Los Elementos | Fuego , Viento, Santo Electrico | - | | |
2440 | Bitchslap | Nurse Veronica, Traci, Trinity, Cheerleader Valentina | 2003 | | |
2441 | PCB | Paige, Charlotte , Becky Lynch | 2015 | 5.81 | 69 |
2442 | Submission Sorority | Paige, Charlotte , Becky Lynch | 2015 | 5.81 | 69 |
2443 | Team B.A.D. | Naomi, Sasha Banks, Tamina | 2015-2016 | 5.58 | 70 |
2444 | Team Bella | Alicia Fox, Brie Bella, Nikki Bella | 2015-2016 | 5.60 | 61 |
2445 | Girthy Management Group | Hype Gotti, Jeremy Wyatt, Sir Bradley Charles, Wade Chism | - | | |
2446 | Dog Pound | Steven Styles, The Bonecrusher , Cujo | 2013-2014 | | |
2447 | Sex Mafia | David Nero, Garry Schmidt/Gorgeous Garry, Jay Taylor, Lord London Hargreaves, Michael Morleone, Liam Mendel, Bodhi McKenzie, London Hargreaves | 2014-2016 | | |
2448 | Scum Of Society | Homeless Tom, Rufio, Adam Goodrich, Gridlock | 2015- | | |
2449 | Club Elite | Randy Walker , Ice , Jonny Puma | 2004-2005 | | |
2450 | Condemned | Matthew Murphy, Sean Reznikk, Gabriel Shephard, Danny Doyle | 2014- | | |
2451 | Church Of Reznikk | Sean Reznikk, Dan Sandwich, Lucio Deever, Legion , Pit Vicious | 2013- | | |
2452 | Church Of Hierarchy | The Irish Bruiser, Scotty Priest, Pete Simmons | 2012- | | |
2453 | Wards | Luther Ward, Paddy Ward, Rocky Mac, Samuel Ward/Sammy Ward, Paw Ward | 2014- | | |
2454 | Gymnasties | Justin Shape, Sammy D, B. Cool | 2014- | | |
2455 | Gymnasties | Justy, Sammy D, B. Cool | 2014- | | |
2456 | Kings Of The North | Bonesaw, Damien Corvin, Dunkan Disorderly, Adam Maxted | 2015- | | |
2457 | Murder | Bonesaw, Damien Corvin, Dunkan Disorderly | 2015 | | |
2458 | Samurai Japan | MAZADA, YAMADA, TANAKA, AKIYOSHI | 2007 | | |
2459 | C2 Initiative | Calum Cain, Tyler Hawke, Mark Walsh, John Harding, Josh Knott | 2014-2015 | | |
2460 | Black List Firm | Dave Patera, Geoffrey Bravo, Nathan Avery, Vinny DeMarco | 2014-2015 | | |
2461 | Bearded Dragons | Artemis Spencer, Nick Pesky, Tony Baroni | 2014- | | |
2462 | Disco World Order | James Stevens, Disco Dan, BFD | 2014- | | |
2463 | Dangerous E-lliance | Corey Edsel, The Mecha Mercenary, Michael McAllister, Sis | 2014-2015 | | |
2464 | A-Listers | Absolute Alvin/Alvin Alvarez, Cono, J-Redd, Ultimo Maya | 2014-2016 | | |
2465 | Los Kbrones | Funky Schop, Montoya, El Verdugo , Tifanny, Tonny | 2013-2016 | | |
2466 | 4H | Dan Danielson, Steve Stamp, Brian Cage | 2011-2012 | | |
2467 | Mushuku | Kenichiro Arai, CHANGO, SHINYA ISHIDA, PSYCHO, Kotaro Nasu, Mushuku no Akatora, Mushuku Mask | 2013-2016 | | |
2468 | New Wild Order | AKIRA, Manabu Soya, Jun Kasai, Kumagoro | 2015-2016 | | |
2469 | Smart Bombs Deluxe | Bruce Grey, G-Force, Jon Murray | 2013-2014 | | |
2470 | Team Evil | Freddy Machete, LaPatka, Nick Chui | 2015- | | |
2471 | Team Evil | Freddy Martello, LaPatka, Nick Chui | 2015- | | |
2472 | Kansas City Killers | Jeremy Wyatt, Mark Sterling, Bradley Charles, Mike Sydal | 2009-2013 | | |
2473 | Hostile Collective | Abdul Nasir, JustNeph/Nephtali Rodriguez, Darius Carter, Katred, Harley, John Cannon | 2015-2021 | | |
2474 | Pleather Platoon | Corey Winters, Ben Fruith, Dave The Potato | 2010 | | |
2475 | Mount Rushmore 2.0 | Roderick Strong, Super Dragon, Matt Jackson, Nick Jackson, Adam Cole | 2015-2016 | 9.28 | 38 |
2476 | Oedo Tai | Act Yasukawa, Kyoko Kimura, Dragonita, Heidi Lovelace, Hudson Envy, Kris Wolf, Nikki Storm, Thunder Rosa, Star Fire, La Rosa Negra, Holidead, Kaitlin Diemond, Viper , Diosa Atenea, Kagetsu, Leah Vaughan, Hana Kimura | 2015-2017 | 9.27 | 29 |
2477 | Outlaw Inc. | Charlie Haas, Houston Carson, Raymond Rowe, Andy Dalton, Barrett Brown, Black Bart | 2015-2016 | | |
2478 | Tsuruta-gun | Jumbo Tsuruta, Yoshiaki Yatsu, Akira Taue, Masanobu Fuchi, Mighty Inoue, Yoshinari Ogawa, Jun Akiyama | 1990-1993 | 9.27 | 10 |
2479 | Los Kamikazes del Aire | Alas de Acero, Aramis , Iron Kid | 2015- | | |
2480 | War Machine | Josh Ashcraft & Big Jon & Eric Locker & Trevor Steele | 2015 | | |
2481 | VALkyrie | April Hunter, SoCal Val, Andrea, Jayme Jameson, Su Yung, Taylor Made, Marti Belle | 2015-2016 | | |
2482 | Ecktourage | Kevin Eck & Eric Chapel & Dirty Money | 2015-2017 | | |
2483 | Glamour Bizarro | Sado, Satiro, Shawn Slater | - | | |
2484 | Regression | Jimmy Havoc, Isaac Zercher, Paul Robinson, James Davis, Rob Lynch | 2013-2015 | | |
2485 | Everett Scott International | Everett Scott & Dark Usagi & Andre Machievski & Matt Twizted & Anthony Idol | 2015-2016 | | |
2486 | Holocausto | Electroshock, Hijo de Pirata Morgan, Kronoz, La Parka Negra | 2015 | | |
2487 | Los Regio Stars | Corazon de Barrio, El Divo, Obsesion | 2015- | | |
2488 | JTD Inc. | JT Davidson, Alex Colon, Chris Hall, Flex Jordan, Kyle Kraven, Clayton Jackson | 2015 | | |
2489 | High Fiving Fat Guys | Jon Murray, Bradley Abrahms, Duke Beefhammer | 2015- | | |
2490 | Fight | Kyle Maverick, Jerrod Harris, Draven , Matt Taylor , Samantha Heights | 2014-2015 | | |
2491 | RIOT | Lee Valiant, Aric Andrews, Dave Dawson , Nick Richards, Zane Dawson | 2015 | | |
2492 | Origin | Nathan Cruz, El Ligero, Damon Moser, Zack Gibson, Dave Mastiff | 2015-2017 | 8.67 | 8 |
2493 | Dinastia de Dioses | Cazador, Danger , Magno , Paul Slandering, Francesco Di Bassi | - | | |
2494 | Omega Black | Brother Greatness, Malice Oceans, Greg Jones, GA West, Suntan | 2012-2016 | | |
2495 | I Discepoli Del Dolore | Jester , Psycho Mike, Incubo, Ombra, Jokey, Mr. Excellent | 2015-2017 | | |
2496 | Black Militia | Patrick Black, Number One, Number Three, Number Four, Number Five, Number Two, Mike Slade | 2003-2004 | | |
2497 | Lobby Legislators Of An Anti-Saloon Land | Representative Gavin Q. Volstead, Senator Cameron S. Sheppard, Judge Hugo Lexington Black | 2014- | | |
2498 | Pack | Babyface Pitbull, Keith Myatt, Ciaran McConnell, Marc Morgan | 2013- | | |
2499 | Dollhouse | Taryn Terrell, Jade , Marti Bell/Marti Belle, Rebel , Awesome Kong | 2015-2016 | 4.65 | 22 |
2500 | Los Insurrectos | Ave Negra, Discordia, Ironia | 2014- | | |