2301 | Junk Squad | Chris Jordan, Pete Huge, Kleck Michaels | 2007-2008 | | |
2302 | Fabulous Fargos | Jackie Fargo, Don Fargo, Sonny Fargo/Roughhouse Fargo, Joe Fargo | - | | |
2303 | Stamos Syndicate | Stevie Stamos, Frankie Arion, Chris Battle, Anthony Battle, Ricky Reyes, Sami Callihan | 2014-2015 | | |
2304 | BDG Enterprises | Rusty Brooks, Big Daddy Gonzo, Jordan Rayner | 2008-2009 | | |
2305 | Cure | Orlando Christopher, Stratos Fear, Jake Something, Jessie V, Shane Sabre, Ashley Sixx | 2017-2023 | | |
2306 | TEAM69ROLL | TAKA Michinoku, Ricky Fuji, Hi69, MIKAMI | 2015-2016 | | |
2307 | NEX4 | Kyu Mogami, GO Asakawa, Ayato Yoshida & Dinosaur Takuma | 2015-2017 | | |
2308 | Sekitoba | Hiro Tonai, Taishi Takizawa, Kotaro Yoshino, Yoshihiro Horaguchi | 2015-2017 | | |
2309 | Magatsuki | Shu Asakawa, Kengo Mashimo, Yuki Sato, Ayumu Honda, Kyu Mogami, Kunio Toshima, Yuma, Shu Asakawa, Isami Kodaka, Tank Nagai | 2015-2019 | | |
2310 | Tempest | Shu Asakawa, Taishi Takizawa, Ayumu Honda, Kyu Mogami, Kunio Toshima | 2019-2020 | | |
2311 | Catch Point | Drew Gulak, Tracy Williams, TJ Perkins/TJP, Matt Riddle/Matthew Riddle, Fred Yehi, Chris Dickinson, Jaka, Dominic Garrini, Stokely Hathaway | 2015-2018 | 9.31 | 28 |
2312 | Los Hell Brothers | Cibernetico, Sharlie Rockstar, Mephisto, Black Tauro | 2015-2018 | | |
2313 | La Revolucion | La Revolucion I, La Revolucion II, La Revolucion III | 2014- | | |
2314 | Playaz Club | Danny Demanto, Erik Andretti, Chasyn Rance, Damien Darling, Nicky Oceans, Danny Inferno | 2014-2015 | | |
2315 | Force de Frappe | Simon Easton, Karl Jepson, Ron Mitchell | 2015- | | |
2316 | Force de Frappe | Simon Easton, Karl Jepson, Ron Mitchell, MG Animal, Ron Mitchell | 2013-2015 | | |
2317 | Empire | Tyler James, Bobby Sharp, Chris Perish, Kat Von Heez | | | |
2318 | Fold | Mempho Mofo, Jack Cicero, Jimmy Cicero, Trace Matthews | 2015-2018 | | |
2319 | #TVReady | BLK Jeez, Pepper Parks, Cherry Bomb | 2015-2016 | | |
2320 | L.A.D. | Ariki Toa, Lenko Sins, Solar Sanchez, Domina, Alejandro Saez, Impacto , Sergio Catalan | 2017 | | |
2321 | L.A.D. | Ariki Toa, Lenko Sins, Solar Sanchez, Domina, XL/Xtra Large, Impacto , Sergio Catalan | 2015-2017 | | |
2322 | La Vieja Escuela | Atalaya, Come Suenos, Twiggy , Harold/Harold Rock, Alexandra, Black Cambodian Warrior/BCW | - | | |
2323 | House Of Bones | The UK Dominator, Gideon, Jeckel, Lomaxx | 2015-2016 | | |
2324 | Anarchy Uprising | Steve Griffiths, Tommy Dean, JD Knight | 2015 | | |
2325 | Dudes On TV | Ethan Carter III, DJ Z, Matt Cross, Raymond Rowe | 2014-2015 | | |
2326 | Black Label | Drew Galloway, Jack Jester, Red Lightning, Wolfgang, Bram, Stevie Boy, Kay Lee Ray | 2015-2016 | | |
2327 | League Of Nations | Alberto Del Rio, Rusev, Sheamus, King Barrett | 2015-2016 | 2.50 | 120 |
2328 | Untouchables | Bobby Wayward, Chris Payne, AC Gamble, Anthony Bowens | 2013-2015 | | |
2329 | Fieras del Ring | Jon Hammer, Marc Grizzly, Pol Badia | 2015- | | |
2330 | Los Ingobernables de Japon | Tetsuya Naito, BUSHI, Hiromu Takahashi, Shingo Takagi, Titan , EVIL, SANADA, Yota Tsuji | 2015- | 9.62 | 271 |
2331 | Cosmic Wasteland | Stardust, Konnor, Viktor | 2015-2016 | 1.98 | 40 |
2332 | Deep Six | Donovan Danhausen, Zahra Schreiber, Nick Brubaker, Arik Cannon, Christian Rose, Ruff Crossing | 2015-2016 | | |
2333 | Choir Of Chaos | Jesse Amato, John Greed, Shaunymo | 2014- | | |
2334 | Freak Show | Dru Onyx, Handsome JF, Shayne Hawke, Stew Korvus | 2011-2012 | | |
2335 | Legion | Mikey Whiplash, Tommy End, Michael Dante | 2015-2016 | | |
2336 | New Nation | Alexander Henry, Primate, Rampage Brown | 2015- | | |
2337 | New Nation | Jason Prime, Alexander Henry, Rampage Brown | 2015- | | |
2338 | Inversiones Santos | Alex Santos, Jarek, Pedro Pablo/Pedro Pablo Subercaseaux | - | | |
2339 | El Crew | Dante Reed, Mark Revolt, Bamboocha, Jake Baker | -2016 | | |
2340 | Stable 97 | ACH, Killah Kash, Shawn Vexx, Ricky Starks | 2015 | | |
2341 | El Clan | Mateo, Yaro, Hellspawn, Omega Ztar | 2015-2017 | | |
2342 | System | UK Dominator, Josh Knott, Logan Blackmore, Tower , Abel Adams | 2014-2017 | | |
2343 | Over Generation | Gamma, Kaito Ishida, Dragon Kid, Mondai Ryu, Peter Kaasa, El Lindaman, Punch Tominaga, Eita, CIMA, Takehiro Yamamura | 2015-2018 | 8.20 | 9 |
2344 | TriggeR | Shuji Kondo, Masayuki Kono, Hiroki Murase, Shotaro Ashino, YASSHI | 2015-2017 | | |
2345 | Suplex City | Domina , Sherman, Tytan | - | | |
2346 | Los Reyes del Aire | Komander, Magnifico , Rey Astral | 2014-2016 | | |
2347 | Regime | Buford Tucker & Christian Rosenberg & Crystal Michelle & Jeremy Jaeger & Ryan J. Morals & Tito Escondido & JJ Steele | 2014-2016 | | |
2348 | Van Zandt Family Circus | Dapper Dan Van Zandt & The Ringmaster & Scarlet & Little Damion & Mad Man Pondo | 2015-2017 | | |
2349 | Creepy Show Carnival | Corvus, El Chupacabra, Synn , JD Horror, Kikyo/Kikyo Nakamura, Doc Atrocity, AC Barker, Nurse Zero, Pink Gorilla, Creepy Clown | 2014-2016 | | |
2350 | La Sangre Dinamita | El Cuatrero, Forastero , Sanson | - | | |
2351 | Nueva Generacion Dinamita | El Cuatrero, Forastero , Sanson | 2015- | | |
2352 | Second City Collective | Pete Dunne, Damian Dunne, Ryan Smile, Marshall X | 2011-2016 | | |
2353 | Cash Money Mafia | Cash Money Erkan, Highjakka, Murat AK | 2014-2015 | | |
2354 | Se7en | Bear , Blake , Burchill , Chris Tyler , Kane Arnell, Money Benjamin, Stevie Mitchell | 2015-2016 | | |
2355 | Circus | Melanie Price, Noah, Nicholas Cartier, Jack Gallagher | 2015-2016 | | |
2356 | Ministry Of Hate | Nikki Strychnine, Delirious, OuTtKaSt, MsChif, Ratboy | 2001-2003 | | |
2357 | Team Crossfit | Kako Garate, Rana, Milo | - | | |
2358 | Cartel de Tiza | Zoom Driver, Yelmo 2000, Mr. Tauro, Silver Metal | 2015- | | |
2359 | Blackfists | Black Dynamite, David Blackburn, Mike Paterson, Velvet Jones, White Chocolat | 2015- | | |
2360 | Wildside | John E. Kash, JD Hughes, Akuma Okoye, Hunter Paine | 2009-2010 | | |
2361 | Enjo-gun | Shibatar, Tomoya Kawamura, Masayuki Mitomi, Haruka Kato | 2015-2016 | | |
2362 | Uprising | Shiloh Robinson, Ricky Williams, Jamar Justice | 2011-2012 | | |
2363 | All Black Everything | Kingdom James, Jade Chung, Brent Banks, TARIK | 2015-2017 | | |
2364 | KUSH | Kris Chambers, Lionel Knight, Phil Atlas, Preston Myles/Young Myles, San Andres, Roach | 2015- | | |
2365 | Real Desperado | KAZMA SAKAMOTO, NOSAWA Rongai, Koji Doi, MAZADA, Yuji Hino | 2015-2017 | | |
2366 | Los Espantos | Espanto I, Espanto II, Espanto III | - | | |
2367 | Jackets | Jiro Kuroshio, Yasufumi Nakanoue, Seiki Yoshioka | 2015-2016 | | |
2368 | Legendary | Leilani Kai, Brandi Wine, Malia Hosaka, Thunderkitty | 2014- | | |
2369 | Creative Control | Royce Profit, Salvatore Sincere, Danny Doring, Nicky Benz, King Kaluha, Sgt. Jimmy Storm | 2007 | | |
2370 | SPF | SPF Blake, SPF Braddock, SPF Logan, SPF Morgan | 2005-2006 | | |
2371 | Commandos | Danny Demanto, Nicky Oceans, Judas Young, Brittney Savage, Kevin Matthews | 2010 | | |
2372 | Los Rockstar Boys | Black Danger, Bufalo Ayala, Mosco Negro, Pensamiento Negro II, Sargon | 2013-2015 | | |
2373 | Las Sweet Dreams | Keneisha, Princesa Ahy Leen, Zuzu Divine | 2015 | | |
2374 | Sexx Pistols | Alex Plexis, Ethan HD, Mike Santiago | 2014 | | |
2375 | Academie de Police | Carl Choquette, Fred La Merveille, Patrice Lacroix, Pauly Platinum, Rick Lukas | 2009- | | |
2376 | Church Of Angelfyre | Gabriel Angelfyre, Mister Scott, Dragan Spazic, Young Money Chong, Shayla Skye, MO6 | 2010- | | |
2377 | VerserK | Shingo Takagi, Cyber Kong/Takashi Yoshida, Naoki Tanizaki, YASSHI, T-Hawk, El Lindaman, Punch Tominaga, Yasushi Kanda, Eita, Mondai Ryu, Naruki Doi, Kotoka, YAMATO | 2015-2017 | 9.12 | 16 |
2378 | Red Right Hand | Don Meacho, Philthy Woodvine, Dave DelVecchio, Big Exe | 2015- | | |
2379 | La Mafia | Centella , Psicopata, Wasson, Guerrero WMC | - | | |
2380 | Nudy Rave | Hi69, PABLO, Ryoko | 2002 | | |
2381 | CIA | Trevor Mapleleaf, JB , Robbie Awesome | 2013-2014 | | |
2382 | La Mala Hierba | Centurion, Fly Warrior, Latigo | 2015-2016 | | |
2383 | Fraternity | Bradford Montague, Channing Decker, Trent Gibson | 2014- | | |
2384 | Real Nigeria | Chaz Taylor & Hambone & Prince Kanu | 2015 | | |
2385 | CNI | Basoon, Drako El Mercenario, El Bibliotecario | - | | |
2386 | Hard Rock Inc. | Jeff McCready, Jimmy Lightning, Nick Mustayne, Jessie Jones | 2015- | | |
2387 | Scumdogs Of Sanity | Lenn Oddity, SOG, Sorath, Surma | 2015 | | |
2388 | Revelation | Biggie Biggz & Human Tornado & Captain Comic Con & Mr. Impact & Warhog & Jeckles The Jester & Eli Evefly | 2015 | | |
2389 | Freaks | Jeckles & Jinxx & T-Lo The Insano & Jonny Yen | 2015- | | |
2390 | Los Hijos De Judas | Black Baby, Principe Infernal , Sepultura | - | | |
2391 | Los Rockers | Babe Richard, Master , Roberto Paz | - | | |
2392 | Best Of British Wrestling | Steve Morocco, Boombastic, Jonny Storm, Sören Reuter, Nathan Cruz, Binairial | 2015-2016 | | |
2393 | SIN | Alexxis Nevaeh, Amber Rodriguez, Jessie Kaye, Hania The Howling Huntress | 2013-2014 | | |
2394 | #OhkaEmpire | Danshoku Dino, Ken Ohka, Super Sasadango Machine | 2015-2016 | | |
2395 | Law And Order | Adriano Genovese, Folo, Pacheco, Pedrolo, Murciano | 2015-2022 | | |
2396 | Ley And Orden | Adriano Genovese, Folo, Pacheco, Pedrolo, Murciano, Mortero | 2015- | | |
2397 | Los Kamikazes | Aero Tiger, Fugaz , Vengador Jr., Xplosivo | - | | |
2398 | Los Sucios | Mel Ocho-Sucio, Sucio Rome/Sucio Perico Rome, Lexa Rose | 2013- | | |
2399 | Los Perros Locos | Aguila Blanca , Black Ventura, Crazy King , Crazy Power, Mr. T | 2014- | | |
2400 | Loose Cannons | Troy Van Zant, Tom Van Zant, Bobby Black | 2008-2011 | | |