1601 | Unled | Nick Grayson, EVK, Kris Karter, Jude Mackenzie, Abaddon Fate, Raymond Zolanski, Beastly | 2019-2020 | | |
1602 | JOB Security | Malcom Moss, Ronnie Moses, James Romer, Alex Lasko | 2017-2019 | | |
1603 | Los Mateistas | Gaston Mateo, Doctor Fusion, Peter Kross, Lito | 2019- | | |
1604 | Black Money Security | Jack Xavier & Joe Colon | 2018-2019 | | |
1605 | Black Money Service | Joe Colon & Jack Xavier | 2022- | | |
1606 | Bambino Family | Dom Bambino, Papa Bambino, Vinny Bambino | 2016- | | |
1607 | Bambinos | Dom Bambino, Papa Bambino, Vinny Bambino | 2016- | | |
1608 | Fuyuki-gun | Hiromichi Fuyuki/Kodo Fuyuki, Jado, Gedo, Super Leather, Flying Kid Ichihara | 1994-1997 | | |
1609 | Bad Dude Gang | Apollo Garvin, Drew Dillinger, Duke /Duke The Nuke, Jake Garvin/Gnarls Garvin, Big D , Billy Mattern | 2019- | | |
1610 | Project Mayhem | Adriel Noctis, Brad Zane, Damien Black | 2017- | | |
1611 | Project Mayhem | Chaz Bedlam, Damien Black , Mr. Hickman & Felix McMahn | 2016-2017 | | |
1612 | American Horror Story | Alex Ocean, Agony , Jackal | 2019- | | |
1613 | Network | James Martinez, Chino Guinto, Bruno Bernardo, Mavericc Knight, Alexander Belmonte III, Sam Baltazar | 2016- | | |
1614 | South Pacific Power Trip | Dahlia Black, NIWA, TK Cooper, Travis Banks | 2016-2019 | | |
1615 | Royal Flush | Bryan Leo, John Sebastian, Main Maxx, Peter Versoza, Robin Sane, Scarlett | 2014-2016 | | |
1616 | Sports Entertainment Xpress | Crosshairs Kelly, Rocky Rage, Kevin Tyler, Nathaniel Rose, Pat The Bruiser, Remy Lavey, Bulk Nasty, Eric Steel, Zaiden Kayne | 2017-2020 | | |
1617 | 0 Sympathy | The System , Crixus, Sterling Bond | 2019-2020 | | |
1618 | Fur Horsemen | Kaden Talbain, Sarian Soft Paws, Scott Henson | 2019- | | |
1619 | Family Bizness | Alexander Guthrie, Blake Maxwell, Buck Gotch, Matt Burns | 2016-2017 | | |
1620 | Family Bizniz | Alexander Guthrie, Blake Maxwell, Buck Gotch, Matt Burns , Psycho Mitch, John Biz | 2017-2018 | | |
1621 | Party Hard Inc. | Jesse Jones , Riot , Trevis/Trevis Montana, Michele Montana | 2019- | | |
1622 | Headhunters | Matt Disaster, Kronos , The Entertrainer, David Silas | 2018- | | |
1623 | Headhunters Army | Matt Disaster, Kronos , The Entertrainer, David Silas | 2018- | | |
1624 | PE Class | Billy Preston, Jimmy Townsend, Parker Tomas | 2019- | | |
1625 | STARS | Mayu Iwatani, Hanan, Alex Gracia, Xia Brookside, Saya Iida, Koguma, Hazuki, Momo Kohgo, Yuzuki , Shiki Shibusawa, Natsumi, Saki Kashima, Arisa Hoshiki, Itsuki Hoshino, Rina, Mina Shirakawa, Tam Nakano, Ruaka, Gokigen Death, Starlight Kid, Jungle Kyona | 2018- | 8.38 | 38 |
1626 | Les VIP | Mitch Thompson, Leon Saver, Oliver Strange, Frank Milano | 2018- | | |
1627 | MAD | Black Magic , Mr. H, Great Zeke | 2017-2020 | | |
1628 | Maniacal And Disturbed | Black Maniak & Psycho Harry | 2022- | | |
1629 | Gangstas | New Jack, Mustapha Saed, D-Lo Brown, Killer Kyle | 1994-1995 | | |
1630 | American History Next | Steve Stone, Hardcore Craig, Brandon Blaze | 2006-2009 | | |
1631 | Team H2O | Mike Horning, Danny Scott, Brandon Blaze, Silas Young, Justin Dean | 2005-2007 | | |
1632 | Team Fear | Christian Noir, Scarlett , Zak Hunter | 2019- | | |
1633 | Escaping The Midcard | Chuck Mambo, Spike Trivet, TK Cooper | 2019-2020 | | |
1634 | Night Terrors | Damien Thorne , Ryan Thorne, Kobra Jones | 2018-2021 | | |
1635 | Imperium | WALTER/Gunther, Fabian Aichner/Giovanni Vinci, Marcel Barthel/Ludwig Kaiser, Alexander Wolfe | 2019- | 8.90 | 143 |
1636 | Plastics | Jason Dewhurst, Nikki Van Blair, Alex Irvine, Ashlee Spencer | 2019 | | |
1637 | Proclamation | Ethan Cole, Reed, Garrett, Murphy, Ray Martinez, Mercenary , Dustin McGowan, Zack Royal | 2018-2019 | | |
1638 | Trinity | Emily Hayden, Krieger, Matt Tyson, TJ Rage | 2016 | | |
1639 | 8-Bit Lit | KC Douglas, Juan Mattioli/J2 Mattioli, Michael Hopkins | 2018- | | |
1640 | Wolf Zaddies | Che Cabrera, Rico Dynamite/Raunchy Rico, Tito Escondido/Bad Dude Tito | 2019- | | |
1641 | Pandemia | Dinamo , Red Quinzel, Vektor | 2019- | | |
1642 | All-Stars | Coach Gemini, Roy Wilkins, Arik Royal, Walter Eaton, Michael McAllister, Jamal The Titan, Ray Kandrack, Jesse Ortega, Mace Li, Steve Greene, TGA Moss, Court Montgomery, Nikki Storm | 2010-2019 | | |
1643 | Corruption | Bellamy Koga/Killer Koga, Cain Justice, Dirty Daddy, Ethan Alexander Sharpe | 2018- | | |
1644 | Urban Horsemen | TC Washington, Chris Black , Xavier Mustafa | 2005-2016 | | |
1645 | Carnaval de Sangre | Sexualizer, Kristy, Alejandro Saez/XL, Carnicero | 2018- | | |
1646 | Mala Influencia | Fear, Tifanny/Zatara, Cody, Billy Rocka, El Gallo /Ignacio Hernandez/Nacho Hernandez | 2018- | | |
1647 | Las Fresas Salvajes | Mamba, Maximo, Pimpinela Escarlata | | | |
1648 | Dapper Dynasty | Reuben de Jong, Vinny Dunn, Kingi, Will Stone, Tykade | 2018- | | |
1649 | Fullers House | Isaiah Frazier, Josh Fuller, Mack Buckler, Donnie Dollars, Obsidian , Ivan | 2017- | | |
1650 | All-Stars | Bryce Benjamin, Chandler McClure, Mike Horning, Cru Jones, Bryan McClure | 2003-2004 | | |
1651 | Pinnacle | Billy Hills, Dell Tucker, D'Mone Solavino, Hollis Giroux, Matheus/Roger Matheus, Van Van Horn, Blaster ) | 2017-2018 | | |
1652 | Take It Homewreckers | Bucky Collins, Darin Corbin, Mikey /Mikey McFinnegan, Kenny Sutra | 2019- | | |
1653 | Dirty Inc. | Cody Chimera, Maverick Jack, Angelica , Sydney Steele, Cameron Stevens | 2018-2019 | | |
1654 | Tokyo Cyber Squad | Hana Kimura, Jungle Kyona, Mary Apache, Natsumi, Rebel Kel, Bobbi Tyler, Ruaka, Rina, Death Yama-san, Zoe Lucas, Leyla Hirsch, Konami | 2019-2020 | 9.04 | 22 |
1655 | Millenials | Brendan Divine, Danny Divine, Daniel Moon | 2019- | | |
1656 | Snake Pit | Duke Cornell, Rich Maxwell, Seto Kobara, Brandon Nytroe, The African Prince Ali, Blair Onyx | 2018- | | |
1657 | Debauchery | Ricky South, Parker Tomas, Nikki Van Blair, Sam Osborne | 2018-2019 | | |
1658 | Allüre | Mandy Leon, Angelina Love, Velvet Sky | 2019-2020 | | |
1659 | Team Lariat | Joey Anderson, Marcus Holiday, Shawn Nautilus | 2012- | | |
1660 | VANGOH | Killer Cross/Draven , Korvin Sage, Xavior | 2018- | | |
1661 | System | CCW, Dakota France, Ray Waddell, Jeremy Gray | 2016- | | |
1662 | New Nation | Charli Evans, Jessica Troy, Steph De Lander, Zoe Lucas | 2018-2019 | | |
1663 | Faculty | Mark Sterling , Stephen Azure, Steve Somerset, The Stallion, Johnny Clash, The Grammar Cop, Wally Allen | 2016-2019 | | |
1664 | Payroll | Cody Burns, Thrash , Gavin Dixon/Brian Dixon , Sam Stackhouse, Drake Gallows | 2018-2019 | | |
1665 | Dynasty | Alexander Hammerstone, MJF/Maxwell Jacob Friedman, Richard Holliday, Gino Medina | 2019-2022 | 7.38 | 7 |
1666 | | | | 7.92 | 11 |
1667 | Contra Unit | Mads Krügger/Mads Krule Krügger, Ikuro Kwon, Jacob Fatu, Josef Samael, Simon Gotch, Daivari | 2019-2021, 2024- | 7.92 | 11 |
1668 | Entourage | Judd Jennrich, Darin Corbin, Arya Daivari, Bret O'Brian, Craven Knyte, Adam Diesel, The Savage | 2011-2012 | | |
1669 | Foundation | The Shark , Chris Target, James Grace, TJ Max | 2012-2016 | | |
1670 | Foundation | Andrew Carter/The Shark , Chris Target, Julio, Marco Garcia | 2019- | | |
1671 | Dying Breed | John Allen, Ricky Jackson, Doberman, Ruben Rivera | 2018- | | |
1672 | Fall Out Boyz | Daniel Torch, EZRA, Just Zack, D-Rogue | 2017- | | |
1673 | Hardcore Society | Danger , HC Loc, Johnny Kain/Mike Hardy | -2002 | | |
1674 | Player's Club | Scott Scarsdale, Vik Dalishus, Ricky Dominguez, Jimmy Jact Cash | - | | |
1675 | Daddy's Money | Elliot Tyler, Travis Williams, Khash, Chris Ross , Johnny Flynn, Eli Surge, Hott Schott | 2018-2020 | | |
1676 | Brotherhood | Syd Parker, WAIK, Will, Erika Reid | 2018-2019 | | |
1677 | JonesTown | Charli Rose, Dylan Daniels, Eddie Jones | 2018-2019 | | |
1678 | Unwanted | Eddie Kingston, Joe Gacy, Sean Maluta, Natalia Markova, Shane Strickland, Colby Corino | 2019-2020 | | |
1679 | Untouchables | Marko Estrada, Matt Angel, Travis Toxic/DARS/Toxic Dars | 2018- | | |
1680 | Beat Down Inc | Joey Sartain, KP King, Luke Lord & Scott Cannon | 2017- | | |
1681 | Skeleton Crew | Joel Killmeister/Joe Killmeister, Marcus Eriks/Master Eriks, Jimi McMenace, Anthony Rivera , Courney Crimson | 2016-2018 | | |
1682 | Da Squaaaad | D-Rogue, Hip Hop Harry/Hop Daddy, Kenny K, Shakira Spears, Alpha Zo | 2018- | | |
1683 | Los Banditos | Punisher , Roberto Torres, Pretty Boy Hernandes, Jose Perez | - | | |
1684 | Le Cartel | Jayden Caine, Xplicit, Karl Jepson, Kira, Jay-D All Star, Dave La Justice | 2018- | | |
1685 | La Nouvelle France | Geraume Labataille, Lil Pep, Stryker , Hollywood , Dale Kilburn, Jack Stryker, JL Gibson | 2018 | | |
1686 | No New Friends | Danny Adams, Kevin Lee Davidson, Mike Outlaw | 2018-2019 | | |
1687 | D-Sex | Trent Acid, Billy Reil, Nick Berk | - | | |
1688 | Canadian Nightmares | Steve Hunter, Tony Militia, Johnny Kain | - | | |
1689 | Roppongi 3K | SHO, YOH, Rocky Romero | 2017-2021 | | |
1690 | Syndicate | Pete Madden, Big Bad Ben, Kevin Sharp, Ty Dalton, Deno Blade | - | | |
1691 | Pillars | Sebastian Suave, Brent Banks, Tyson Dux, TARIK | 2018- | | |
1692 | Soldiers Of The Highway | Chris Carnage , Gabriel Wolfe, George Julio, Iron Horse , Jake Navara, Joey Eclipse, Kane Morozov, Lowzen, Marcus Blaike, Paul Thornton, Ritchie Taylor, Smacks | 2017- | | |
1693 | Revolve | Nick Lenders, Riot , Tony Callaghan | 2017- 2019 | | |
1694 | La Casta | Alessandro Corleone, Andy Manero, Kobra, Mr. Excellent, Riot , Miroslav Mijatovic, Jari Syberia | 2018- | | |
1695 | Settle For Nothing | Darin Corbin, Heavy Metal Lore, Sebastian Taylor | 2018-2021 | | |
1696 | Anti-Venom | Jaxon Cross, Xander Sullivan, JL Gold, Jake Nova | 2018- | | |
1697 | Heaven's Gate Survivors | Phoenix , Allister Wild, Mike Hart | - | | |
1698 | Pulse | Felix Young, Jarrad Slate, David Nero, Julian Ward | 2018-2019 | | |
1699 | Cold Brothers | Ice Cold, Stone Cold, Deep Freeze | | | |
1700 | It Girls | Jaylee, Cali/Cali Young, Valerie Vermin | 2018 | | |