|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- Masa Kitamiya & Yasutaka Yano defeat Kai Fujimura & Kinya Okada (14:34)
- NOAH Jr. Team Game 4 vs. 4 Elimination Tournament Semi Final: Kongo (Aleja, Hao, Nio & Tadasuke) defeat Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka, Kotaro Suzuki, NOSAWA Rongai & YO-HEY) (15:59)
- NOAH Jr. Team Game 4 vs. 4 Elimination Tournament Semi Final: Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada), Hajime Ohara & Junta Miyawaki defeat Stinger (HAYATA, Seiki Yoshioka, Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) (22:55)
- Kaito Kiyomiya defeats Daiki Inaba (12:38)
- NOAH Jr. Team Game 4 vs. 4 Elimination Tournament Final: Kongo (Aleja, Hao, Nio & Tadasuke) defeat Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada), Hajime Ohara & Junta Miyawaki (27:37)
|
|
|
|
|
|
|
|
- Naomichi Marufuji vs. Takashi Sugiura - Time Limit Draw (15:00)
- Funky Express (Akitoshi Saito, King Tany, Masao Inoue & Mohammed Yone) defeat Kai Fujimura, Kinya Okada, Yasutaka Yano & Yoshiki Inamura (16:00)
- Kongo (Kenou & Nio) defeat Atsushi Kotoge & Junta Miyawaki (14:47)
- Stinger (HAYATA, Seiki Yoshioka, Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) defeat Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka, Kotaro Suzuki, NOSAWA Rongai & YO-HEY) (18:23)
- Kongo (Hao, Katsuhiko Nakajima, Manabu Soya & Tadasuke) defeat Daisuke Harada, Hajime Ohara, Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya (24:08)
|
- Funky Express (Akitoshi Saito, King Tany & Mohammed Yone) defeat Junta Miyawaki, Kinya Okada & Yasutaka Yano (10:03)
- Seiki Yoshioka defeats YO-HEY (10:21)
- Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara defeat Kongo (Hao, Nio & Tadasuke) (12:40)
- Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka, Kotaro Suzuki, NOSAWA Rongai & YO-HEY) defeat Stinger (HAYATA, Seiki Yoshioka, Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) (14:01)
- Kaito Kiyomiya, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura defeat Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenou & Manabu Soya) (22:15)
- Sugiura-gun (Kazunari Murakami, Kazushi Sakuraba, Takashi Sugiura & Yoshiaki Fujiwara) defeat M's Alliance (Masaaki Mochizuki, Masato Tanaka, Naomichi Marufuji & Yuko Miyamoto) (20:10)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- Pre-Show Ten Man Tag Team: BeeStar (Mirai Maiumi & Suzume), Arisu Endo, Haruna Neko & Moka Miyamoto defeat Kaya Toribami, Mahiro Kiryu, Nao Kakuta, Pom Harajuku & Raku (12:29)
- Pre-Show Delayed Entry Battle Royal: Antonio Honda defeats Akitoshi Saito and Kazuki Hirata and Makoto Oishi and Masao Inoue and Mohammed Yone and Saki Akai and Shuhei Taniguchi and Shu Sakurai and Toru Owashi and Yoshiaki Yatsu and Yuji Hino and Yuna Manase and Yusuke Okada and Yuya Koroku (22:31)
- Pre-Show Six Man Tag Team: Kouki Iwasaki, Shuichiro Katsumura & Yumehito Imanari defeat Keisuke Ishii, Ken Ohka & Shota (8:43)
- Junta Miyawaki & Kinya Okada defeat Toi Kojima & Yuki Ino (7:39)
- Three Way Tag Team: Hyper Misao & Shoko Nakajima defeat Hakuchumu (Miu Watanabe & Rika Tatsumi) and BAKURETSU Sisters (Nodoka Tenma & Yuki Aino) (8:04)
- Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) defeat Danshoku Dino & Super Sasadango Machine (9:25)
- Masa Kitamiya defeats Hideki Okatani (2:25)
- Maki Ito, Marika Kobashi & Yuki Kamifuku defeat Hikari Noa, Mizuki & Yuki Arai (13:02)
- Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara defeat Stinger (HAYATA, Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa) (13:33)
- DAMNATION (Daisuke Sasaki, Soma Takao & Tetsuya Endo) (w/Mad Paulie) defeat The 37KAMIINA (MAO & Shunma Katsumata) & Chris Brookes (14:36)
- Twelve Man Tag Team: Eruption (Kazusada Higuchi & Yukio Sakaguchi), Akito, Naomi Yoshimura, Sanshiro Takagi & Yukio Naya defeat Kongo (Hao, Katsuhiko Nakajima, Kenou, Manabu Soya, Nio & Tadasuke) (19:59)
- The 37KAMIINA (Konosuke Takeshita & Yuki Ueno) defeat Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura (17:51)
- Princess Of Princess Title: Miyu Yamashita (c) defeats Yuka Sakazaki (16:31)
- KO-D Openweight Title: Jun Akiyama (c) defeats HARASHIMA by referee's decision (18:53)
- GHC Heavyweight Title: Naomichi Marufuji defeats Keiji Muto (c) (23:30) - TITLE CHANGE !!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- Kai Fujimura defeats Yasutaka Yano (6:18)
- Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi defeat Akitoshi Saito & Masao Inoue (13:00)
- FULL THROTTLE (Hajime Ohara, Seiki Yoshioka & YO-HEY) defeat Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Junta Miyawaki (15:31)
- Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya defeat Kinya Okada & Naomichi Marufuji (17:42)
- Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Kazuyuki Fujita) defeat Go Shiozaki & Yoshiki Inamura (18:11)
- 14 Man Tag Team Elimination: Daisuke Nakamura & Sugiura-gun (Kaz Hayashi, Kazunari Murakami, Kazushi Sakuraba, Kendo Kashin, NOSAWA Rongai & Takashi Sugiura) defeat Kongo (Hao, Katsuhiko Nakajima, Kenou, Manabu Soya, Masa Kitamiya, Nio & Tadasuke) (45:10)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- FULL THROTTLE (Hajime Ohara, Seiki Yoshioka & YO-HEY) defeat Junta Miyawaki, Kinya Okada & Seiya Morohashi (11:33)
- Kongo (Nio & Tadasuke) defeat Akitoshi Saito & Masao Inoue (9:01)
- Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba, Kazuyuki Fujita, Kendo Kashin & Takashi Sugiura) defeat Kongo (Kenou, Manabu Soya, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura) (14:14)
- GHC Junior Heavyweight Tag Team Title: Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) defeat Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) (c) (24:32) - TITLE CHANGE !!!
- GHC Junior Heavyweight Title: Kotaro Suzuki (c) defeats Hao (15:47)
- M's Alliance (Keiji Muto, Masaaki Mochizuki, Masakatsu Funaki & Naomichi Marufuji) defeat Daiki Inaba, Go Shiozaki, Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi (22:24)
- N1-Victory 2020 Final: Katsuhiko Nakajima defeats Kaito Kiyomiya (25:24)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|